האקוסיסטם בישראל

ה-Network Funders Jewish הינו ארגון בינלאומי אשר הוקם בשנת 1988 בארה"ב בידי קבוצה של פילנתרופים יהודים שרצו לעודד פילנתרופיה איכותית על ידי יצירת פלטפורמה של שיתוף, עשייה ולמידה. כיום, מונה הארגון כ-500,2 פילנתרופים עצמאיים, מנהלי ונאמני קרנות ברחבי העולם, אשר חברו יחדיו על מנת לחולל תמורה בכל הקשור לנתינה משמעותית ולקחת חלק פעיל בתהליכים שמשנים את דפוסי החשיבה והפעולה של הפילנתרופיה בעולם היהודי.

JFN ישראל הוקם במטרה לאפשר לתורמים ובעלי הון ישראלים,
אשר הולכים ותופסים חלק מרכזי בפעילות JFN ,להחליף
רעיונות בנוגע למעורבות הפילנתרופית שלהם ולהרחיב את
מעגלי הנתינה בהם הם נמצאים, הן בישראל והן מעבר לים.

בנוסף, JFN ישראל משמש כגוף מגשר עבור פילנתרופים מחו"ל
המעוניינים להיכנס אל מעגלי ההשפעה החברתית בישראל ו/
או להרחיב את פעילותם הפילנתרופית בארץ.

"החוויה שלי בJFN משלבת למידה מותאמת לצרכי הפילנתרופ וחיבורים יוצאי דופן ובעלי ערך רב – חלקם הובילו לשיתופי פעולה, חלקם ללמידה הדדית וחלקם לחברויות שנמשכות שנים. השיח עם עמיתים והלמידה מנסיונם של אחרים הינם כלים מאד חשובים לשיפור הפילנתרופיה הפרטית שלי ואני מאמינה שנתינה אחראית ומושכלת משפיעה באופן חיובי על המגזר השלישי כולו."

אבי נאור

הייחוד שלנו

JFN ישראל הינו מקום מפגש נגיש, אינטימי ומפרה לפילנתרופים שמעוניינים לקחת חלק ו/או ליזום תהליכי שיתוף אקטיביים ואפקטיביים.
אנו מסייעים לכל אחד מחברי הארגון לרכוש את הכלים המתאימים לו, בדרך ליצירת שינוי חברתי ממשי בישראל.
זה יכול לקרות באמצעות נטוורקינג יעיל או חשיבה משותפת על נושא בעל חשיבות, השתתפות באחד הכנסים או התכניות, שיתוף פעולה פילנתרופי ואפילו יוזמה משותפת.
בכל פעילות, החזון שלנו לשינוי חברתי הוא לחבר בין אנשים, רעיונות ויוזמות, תוך כדי יצירת ערך מוסף עבור כל אחד ואחת מחברי הארגון, בהתאם לצרכיו ולאג'נדה הפילנתרופית שלו או שלה.

הכוח שלנו

כוחו של JFN ישראל טמון בחבריו. חברי הארגון הינם פילנתרופים בעלי קשת רחבה של דעות ועמדות, החוברים יחדיו פעם אחר פעם במסגרת מפגשי חשיבה יצירתיים, תכניות פורצות דרך ושיתופי פעולה מכוננים שלוקחים את עולם הפילנתרופיה צעדים רבים קדימה ומשרטטים עתיד פורה ויצירתי של נתינה. 
חברי JFN ישראל חשים אכפתיות עמוקה כלפי החברה הישראלית, מתעדכנים בתמורות החלות בעולם הפילנתרופיה, משתפים אחד את השני במידע מסייע ויוזמים תהליכים עדכניים ואפקטיביים שמחוללים שינוי אמיתי בחברה הישראלית.

JFN ישראל - מעצבים את עתיד הפילנתרופיה בישראל,
משפיעים על החברה הישראלית