שירותי ייעוץ

ב-JFN ישראל, אנו מאמינים כי פילנתרופיה חכמה ומתוכננת היטב יכולה להשפיע רבות על חוסנה של החברה בישראל.

זו הסיבה שאנו מעניקים שירותי ליווי אסטרטגי לפילנתרופים המעוניינים לבצע השקעות חברתיות בישראל, או לחלופין להרחיב את פעילותם הפילנתרופית בארץ. השירותים שלנו בתחום מבוססים על עקרונות של מיקוד, תכנון ושיתוף פעולה, וכוללים:

צעדים ראשונים

תורמים המעוניינים לבחון נושא מסויים ומחפשים תשובה או הפנייה מהירה, מוזמנים להיעזר בצוות JFN ישראל ולזכות בליווי ראשוני ומיידי.

יצירת קשרים בין תורמים

כארגון המקשר בין תורמים, אנו מציעים לתורמים לפגוש את עמיתיהם החולקים אותם תחומי עניין, למטרת היכרות אישית, למידה והפריה הדדית.

חיבור למנהיגות ישראלית

אנו מסייעים לפילנתרופים מהארץ ומחו"ל לבנות אסטרטגיה יעילה וחכמה של נתינה בישראל, בין היתר על ידי פגישות עם מנהיגים, מובילי דעה ובכירים מכל מגזרי החברה הרלוונטיים לתחומי העניין שלהם.

מיפוי תחום

אנו מסייעים לפילנתרופים, בינלאומיים וישראלים כאחד, למפות את תחומי העניין שלהם בישראל, לרבות ביצוע סקירה מקיפה, מיפוי השותפים הפוטנציאליים בתחום ואיתור הזדמנויות לנתינה אפקטיבית.

סדנאות

אנו מעבירים סדנאות בתחומים שונים המסייעות לכונן תשתית לפילנתרופיה חכמה בישראל. הסדנאות דנות בנושאים כגון אופי הנתינה בישראל, מגמות עדכניות בפילנתרופיה, ערוצי השקעה, כלים מעשיים לעשייה פילנתרופית, בדיקת נאותות לעמותות, חוקים ורגולציה ועוד.

סיורי למידה אישיים

אנו מארגנים סיורי למידה הכוללים מפגשים עם תורמים מישראל, מומחים בעלי שם ובעלי תפקידים שונים, במטרה לחשוף תורמים פוטנציאליים מחו"ל למגוון רחב של ידע ועשייה בתחומים שמעניינים אותם.

ניתוח

אנו מתמחים בניתוח פורטפוליו ההשקעות הפילנתרופיות בישראל והשפעתן בפועל, כצעד מכונן בדרך לתכנון צעדי הנתינה העתידיים של תורמים בישראל.

חשיבה ותכנון אסטרטגיים

אנו מאמינים בליווי והדרכה שמובילים לפעולה; פילנתרופים מהארץ ומחו"ל נעזרים בנו על מנת לבנות אסטרטגיית נתינה ממוקדת שמתאימה לצרכים ותחומי העניין שלהם, ובו בזמן מובילה לשינוי הרצוי בישראל.